BADANIA GRUNTÓW TO GWARANCJA SOLIDNEGO FUNDAMENTU!

 

 

Najważniejszym jest, aby firma była wiarygodna i solidna. O tych cechach możemy się przekonać, sprawdzając opinie np. na temat firmy GeoVis, które są w internecie. Ważna jest również czy dana jednostka posiada stosowne referencje wystawione przez kontrahentów.  Warto sprawdzić czy firma wystawiająca referencje w rzeczywistości istnieje na rynku. Zwykle do tego typu opinii dołączone są dane kontaktowe firmy kontrahenta, które ułatwiają nam bezpośrednie sprawdzenie listu polecającego.

Warto zwrócić uwagę przed zleceniem usługi  danej firmie, jak prezentuje się w kontakcie bezpośrednim z klientem, czy wykazuje się profesjonalizmem w swojej dziedzinie i szeroką wiedzą o możliwościach zastosowania rodzaju wierceń w poszczególnych tematach geologicznych. Terminowość wykonywania zleceń ma również bardzo ważne znaczenie, co dopinguje do wcześniejszego uzgodnienia terminu oddania dokumentacji opinii geotechnicznej.

Polecamy szczególnie współpracę z naszą firmą GeoVis. Mamy nadzieję, że kilka uwag w temacie Geotechnika Kraków pozwoliło uściślić Państwa wiedzę odnośnie terminu Geolog Małopolska.